مجمع خیرین سلامت

 

مجمع خیرین سلامت شهرستان کلات با حضور خیرین سلامت شهرستان و میهمانان استانی در فرمانداری شهرستان کلات برگزار گردید.

این جلسه با حضور آقای دکتر موسوی تبار فرماندار شهرستان و رئیس مجمع خیرین سلامت ، آقای دکتر جوان دبیر مجمع خیرین سلامت و مدیر شبکه بهداشت و درمان و دبیر مجمع خیرین سلامت شهرستان کلات ، و میهمانان محترم: جناب آقای دکتر خدایی قائم مقام ریاست دانشگاه در مشارکت مردمی ، دکتر قلییان دبیر کارگروه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، دکتر سید کمال الدین حسینی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و کلیه اعضای محترم کارگروه سلامت شهرستان و شورای اداری شهرستان و مدعوین و خیرین سلامت شهرستان در فرمانداری برگذار گردید.
هدف از برگزاری اولین مجمع سلامت شهرستان، ترویج فرهنگ مشارکت مردمی و امور خیریه در حوزه سلامت و تقدیر و تشکر از برگزیدگان و خیرین سلامت بوده است. این مراسم با سخنرانی اساتید محترم در راستای ترویج فرهنگ انفاق و خیر اندیشی و بررسی مشکلات و چالشها این زمینه آغاز شد.                                                              

 

                                                                                                     

KALAT HELTH  
در ادامه پس از پذیرایی از میهمانان با اجرای موسیقی محلی و آواز خوانی اهالی موسیقی شهرستان ادامه یافت. در انتهای با تقدیر از برگزیدگان و خیرین سلامت شهرستان و قرائت بیانیه مجمع استانی سلامت ، اولین مجمع سلامت شهرستانی کلات به پایان رسید