مراسم روز پرستار

برگزاری مراسم روز پرستار در بیمارستان امام حسن مجتبی (ع)

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار مراسم تجلیل از خدمات کادر پرستاری و کلیه پرستاران شاغل در حوزه بهداشت و درمان در روز سه شنبه 3/11/96 در محل بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) کلات برگزار گردید .

این مراسم که با حضور جناب آقای دکتر جوان مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان ،  جناب آقای دکتر موسوی تبار فرماندار محترم شهرستان و جناب آقای حجت الاسلام صاحبی امام جمعه محترم کلات و جناب آقای مهندس میراب شهردار کلات و برخی از روسای ادارات شهرستان برگزار شد .

روز پرستار

ابتدا جناب آقای مهندس غفاری مدیر بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) به بیان مطالبی در خصوص عملکرد کادر پرستاری در بیمارستان پرداختند و از حمایت های بی شائبه مدیر شبکه بهداشت و درمان کلات تقدیر و تشکر نموند .  سپس جناب آقای دکتر جوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به بیان ایراداتی در خصوص نقش و جایگاه پرستاران و علت نامگذاری این روز به نام پرستار نمودند و از تلاش های ارزنده کادر پرستاری بیمارستان و کلیه مراکز بهداشتی و درمانی تقدیر و تشکر نموند . سپس جناب آقای موسوی تبار فرماندار محترم شهرستان به بیان ایراداتی در خصوص نقش و جایگاه حضرت زینب در واقعه کربلا نمودند و از ایثارگری های پرستاران و خدمات شبانه روزی آنها تقدیر و تشکر نمودند .

در ادامه جناب آقای صاحبی امام جمعه محترم شهرستان با بیان ایراداتی در خصوص همکاری و تعامل پرستاران و الگوبرداری از رفتار و منش حضرت زینب به عنوان الگویی برای این قشر پرداختند .

در پایان مراسم با اهداء هدایایی به رسم یادبود از زحمات کلیه پرستاران شاغل در حوزه بهداشت و درمان تقدیر و تشکر به عمل آمد .

 روز پرستار